Gizlilik Politikası

GİZLİLİK POLİTİKAMIZ

Hizmetin Alınabilmesine Bağlı Kişisel Bilgilerin Verilmesi / Değiştirilmesi Aytaş Lojistik Kullanıcıları, hizmeti alabilmek için bazı kişisel bilgilerini Aytaş Lojistik ile paylaşmaktadırlar. Elde edilen tüm bu bilgiler, sadece Aytaş Lojistik veri tabanında bulunmaktadır. Aytaş Lojistik’teki dolaşımları sırasında kişisel bilgilerini değiştirme şansına sahiptirler. Aytaş Lojistik Kullanıcıları, ana sayfadan verilen link aracılığıyla ulaşabilecekleri “Abone İşlemleri”nden vermiş oldukları bilgileri düzeltme ve değiştirmeyi gerçekleştirebilirler. Bu bilgiler sadece Kullanıcı tarafından değiştirilebilmektedir. Paylaşılmış olan bilgilerin geçerliliği, değiştirilen yeni bilgiler hem Aytaş Lojistik, hem de Aytaş Lojistik ‘in diğer e-posta, anında mesajlaşma gibi online hizmetleri için geçerlidir.

Diğer Kullanıcı Bilgilerinin Toplanması

Aytaş Lojistik, kullanıcılarının sitedeki dolaşımları sırasında ziyaret edilen bölümler, tıklanan alanlar gibi özellikleri otomatik olarak toplamaktadır. Bu veriler, sadece bölümlerin, farklı alanların izlenme, takip edilme oranlarının tespiti için kullanılmaktadır. Sayfaların nereden geçerek ya da ne şekilde ziyaret edildiğini belirleyen “cookie” adlı teknolojinin kullanıldığı durumlarda aynı şekilde sitenin farklı alanlarının izlenme, tıklanma oranlarının belirlenmesinde istatistiki veri olarak toplanmakta olup; kişiye özel yapılan bir uygulama değildir. Bu teknoloji ile amaçlanan, kullanıcıların daha sıklıkla ziyaret ettikleri bölümlere ait içeriği, siteye ilk ziyaretinden itibaren kullanıcı için daha kolay ulaşılır kılmaktır.

Bilgilerinizin Paylaşımı

Aytaş Lojistik Kullanıcısı olmanız durumunda, sitedeki ziyaretlerinizin istatistiki takibi dışında abonelik sırasında paylaşmış olduğunuz bazı kişisel bilgiler (yaş, cinsiyet gibi) ile e-posta gibi kişiye özel alanlarınız da Aytaş Lojistik tarafından paylaşılmamaktadır. Aytaş Lojistik, kişisel bilgilerinizi tamamen gizli tutacaktır ve hiç bir ticari amaçla 3. kişi veya kuruluşlarla paylaşmayacaktır. Tüm bu kişisel bilgiler, sitedeki tercihler ve Aytaş Lojistik Kullanıcısı olmak suretiyle elde edilen e-posta vb. haklar tamamen Aytaş Lojistik veri tabanında ve gizli olarak tutulmaktadır. Aytaş Lojistik, kullanıcılara ait bilgileri ancak aşağıda belirtilen haller gerektirdiği takdirde açıklamak hakkına sahiptir:

  1. A) Kullanıcının, şahsi bilgilerinin paylaşılması konusunda izni var ise,
  2. B) Aytaş Lojistik’in kendi bünyesinde kullanılmak üzere kullanıcı profillerinin belirlenmesi amacıyla,
  3. C) Kullanıcının, Aytaş Lojistik’den talep ettiği ürün ve hizmetlerin geliştirilmesi, temin edilmesi veya size sunulan servis ve araçlarla ilgili problemlerin giderilmesi amacıyla,
  4. D) Kullanıcıya ürün ve servisler sunarken, birlikle çalıştığı (işbirliği yaptığı) firmalara, bu ürün ve servislerin sağlanmasında kullanılmak üzere,
  5. E) Yasal soruşturmalar esnasında, mahkeme kararı gereği veya yasal prosedürler gerektirdiği takdirde.

Bu veriler zaman zaman kullanıcının ilgisini çekebileceğini düşündüğümüz konular, içerikler, farklı hizmet ve çalışmalardan kullanıcıyı haberdar etmek amacıyla kullanılmaktadır. Ama bu kullanım gerek Aytaş Lojistik portalındaki on line aktivite, gerekse Aytaş Lojistik’e bağlı e-posta, anında mesajlaşma gibi diğer online faaliyetler olsun sadece Aytaş Lojistik tarafından kullanılmakta, saklanmakta ve yine Aytaş Lojistik aracılığıyla size ulaştırılmaktadır.

Aytaş Lojistik şahsi bilgilerinizin yukarıdaki şartlar çerçevesinde kullanılması sonucu meydana gelebilecek zararlardan dolayı sorumluluk kabul etmez.

Servislerimizden yararlananlar bütün bu şartları okumuş ve kabul etmiş sayılırlar. Aytaş Lojistik, yukarıda yer alan açıklamaları önceden haber vermeksizin değiştirme hakkını saklı tutar.

“AYTAŞ LOJİSTİK SAN.TİC.LTD.ŞTİ.web sitesi” veya “Web Sitesi”; AYTAŞ LOJİSTİK SAN.TİC.LTD.ŞTİ.’ne ait tüm ana ve alt web siteleri anlamını taşımaktadır.

Lütfen AYTAŞ LOJİSTİK SAN.TİC.LTD.ŞTİ.web sitesi’ini kullanmadan önce kullanım şartlarını okuyunuz. Bazı alt web sitelerimiz için ek kullanım şartları genel kullanım şartlarıyla beraber geçerlidir.